آماده‌باش پلیس راه آهن کشور برای خدمات‌دهی به مردم

سه‌شنبه 6 فروردین 1398 – 17:32

پلیس راه آهن

تهران (نود و هشت پست) – فرمانده پلیس راه‌آهن کشور در بازدید از راه‌آهن شمال شرق گلستان از آماده باش این پلیس برای خدمات‌دهی به مردم نیوز داد و گفت تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین‌المللی گرگان – اینچه‌برون آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است.

به گزارش پایگاه نیوزی پلیس، سرهنگ حشمت‌اله ملکی به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از راه‌آهن شمال شرق (2) و منطقه حادثه‌دیده از سیل اخیر استان گلستان بازدید کرد.

وی از آماده‌باش تمامی نیروهای پلیس راه‌آهن برای خدمت‌سانی به مردم نیوز داد و گفت: پس از کاهش سیلاب‌های موجود در مسیر ریلی اینچه‌برون و اطمینان خاطر از تهدید نکردن سیلاب و سایر حوادث غیرمترقبه، تعمیر خط ریلی بین‌المللی گرگان – اینچه‌برون به سرعت انجام خواهد شد.

این مقام انتظامی درباره علت ایجاد شکاف در این مسیر ریلی افزود: در راستای کمک به مردم منطقه سیل‌زده و هدایت حجم وسیع آب از شهر آق‌قلا به سوی دشت‌های شمال این شهر، بنا بر تشخیص مسئولان ستاد بحران و با هماهنگی مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تصمیم به بازگشایی و ایجاد شکاف در خط ریلی گرگان – اینچه‌برون در چهار نقطه گرفته شد.

سرهنگ ملکی تصریح کرد: پلیس راه‌آهن کشور و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از هر گونه اقدامی در راستای ارتقاء امنیت و آسایش مردم همچنین در راستای کاهش آلام هموطنان عزیز در استان گلستان و سایر استان‌های آسیب‌دیده از سیل کوتاهی نخواهد کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت خطوط ریلی گرگان – اینچه‌برون از نظر بین‌المللی تا عادی شدن اوضاع و تردد مجدد قطارها، امنیت این مسیر از سوی پلیس راه آهن شمال شرق (2) به نحو احسن تامین خواهد شد.

فرمانده پلیس راه آهن کشور به جمع‌آوری و ارسال آذوقه مورد نیاز سیل‌زدگان استان گلستان اشاره کرد و گفت: کارکنان ایثارگر پلیس راه‌آهن انوع مختلف موادغذایی و سایر اقلام مورد نیاز شهروندان سیل‌زده را به صورت اختیاری تهیه و برای هموطنان خود در آن مناطق ارسال کرده‌اند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اکنون تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین‌المللی گرگان – اینچه‌برون آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی است.