تأکید معاون سیاسی وزیر کشور به استانداران برای زمینه سازی تحقق بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری

پنج‌شنبه 25 بهمن 1397 – 13:36

 جمال عرف

تهران (نود و هشت پست) – معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد که استانداران ضمن حفظ و توسعه فضای وحدت و همدلی پدیدار شده، با تلاش مضاعف و صادقانه برای رفع مشکلات زمینه‌های تحقق بیانیه راهبردی و کلیدی مقام معظم رهبری را با تمام سعی خود مهیا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن پیام جمال عرف، معاون سیاسی وزارت کشور خطاب به استانداران به این شرح است:

«ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم ولا هم یحزنون

محققا کسانی که گفتند پروردگار ما خداست سپس ایستادگی کردند وی بر آنان نیست و غمگین نخواهند شد.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را که با حضور پرشور و باشکوه آحاد ملت شریف ایران با امنیتی مثال زدنی و با کمترین حاشیه دیگر بار به محملی برای تجدید بیعت با آرمان‌های بلند امام راحل و مقام معظم رهبری تاکید بر پایبندی به اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه و مقاومت در برابر بی‌شمار توطئه‌های استکبار جهانی بدل شد تبریک گفته و از زحمات جنابعالی و همکاران محترم, کمال تشکر و سپاس را دارم.

این حضور شگفت انگیز و بی‌نظیر که چشمان جهانیان را به خود خیره کرد نمادی کامل از همراهی بی‌دریغ و پرمهره یکایک مردم ایران زمین با انقلابی الهی است که در آستانه پنجمین دهه خود, گذشته‌ای پر افتخار از مقاومت، استواری و پیشرفت و آیندهای سراسر روشنی و امید و موفقیت را جلوه‌گر شده است.

لذا شکر این نعمت بزرگ و سرمایه اجتماعی و سیاسی، جز از طریق افزودن بر تلاش‌ها و همت تمامی مسئولان و مدیران کشور در همه سطوح ممکن نخواهد بود.
بر این اساس لازم است استانداران محترم و معاونین سیاسی، امنیتی، اجتماعی و … ضمن حفظ و توسعه فضای وحدت و همدلی پدیدار شده با تلاش مضاعف و صادقانه برای رفع مشکلات و کسب دستاوردهای بزرگ‌تر برای ترسیم چشم اندازی مملو از پیشرفت و امید فراروی این ملت قدرشناس زمینه‌های تحقق بیانیه راهبردی و کلیدی مقام معظم رهبری را با تمام سعی خود مهیا کنند.»